MUDr. Milan Homola
Privátní gynekologická a porodnická praxe
Ordinace
Obrázky
Copyright © 2020 Milan Homola MD                   Rev. 2.5
Jsme středně velká privátní gynekologicko-porodnická praxe v Praze 4 poskytující kompletní spektrum ambulantních služeb včetně ultrazvukového vyšetření i malých výkonů v celkové anestézii.


Ordinace je v provozu od 1.1.2001 a sídlí na adrese


MUDr. Milan Homola
privátní gynekologická a porodnická praxe
Hornomlýnská 1255/A
148 00  Praha 4Kontakt je možný telefonicky na čísle +420 271 913 547 (linka funguje jen v ordinačních hodinách - jinak záznamník), nebo mailem na adresu milan.homola@fastmed.cz. Používáte-li mail zabezpečený PGP, můžete si stáhnout veřejný klíč zde.


Spojení MHD: stanice metra Chodov, dále autobus číslo 179, 203, 326 nebo 511 - dvě stanice na zastávku "U Kunratického lesa". Po výstupu je ordinace vzdálena cca 50 metrů a dobře viditelná.


Pro snazší orientaci můžete použít mapu.


K bezproblémovému a pro pacientky pohodlnému provozu ordinace bylo nutno přejít k systému objednávání pacientek; akutní případy jsou však ošetřovány bez objednávání, prosíme však pacientky, aby v takovémto případě alespoň předem telefonicky informovaly sestru.


K odběrům se pacientky nemusí objednávat, taktéž recepty event. žádanky na vyšetření jsou vydávány kdykoli během pracovní doby po předchozí telefonické domluvě.


K návaznosti služeb je využíváno specializované  Centrum onkologické prevence pro ženy, které pro naše pacientky přebírá diagnostiku onkologických onemocnění malými výkony přístupných částí ženského genitálu (zevní genitál, pochva, čípek děložní, dutina děložní); operačního sálu tohoto zařízení využíváme nejen k chirurgické léčbě při výše uvedených onemocněních, ale také k provádění miniinterrupcí a výkonů, vyžadujících krátkodobou celkovou anestézii. Veškeré výkony v celkové anestézii provádíme ambulantně, tzn. pacientky odcházejí domů zhruba hodinu po výkonu.


Genetický dozor v těhotenství i osobní genetické konzultace poskytuje Oddělení lékařské genetiky Thomayerovy nemocnice. Na tomto pracovišti se ambulantně provádí i odběr plodové vody (amniocentéza).Ordinační hodiny:


Dovolená, nepřítomnost:
Odběry Ordinace Poznámka
Pondělí - 13:00 - 18:00 do 13:00 malé výkony
Úterý 7:30 - 8:00 8:00 - 13:00
Středa - 13:00 - 18:00
Čtvrtek 7:30 - 8:00 8:00 - 13:00
Pátek - - operační den - ordinace uzavřena
Zatím neplánujeme ...